גני אביב   אינפו-אתר     עיר לוד     ישראל   

aviv7.co.il - מדריך אזורי לדיירים בגני אביב

דף הבית
  Lod מודעות
 
חיי יום-יום, שירות
 24.04.09   תעריפי הנסיעה בקווים אלה יוזלו בכ- 15%
זאב  אוריאל
Zeev Uriel 
Сообщение/04/09/ 24   2009 06:28 am      tachbura        

"קונקס" זכתה במכרז להפעלת התחבורה הציבורית בלוד ובין לוד לת"א

תעריפי הנסיעה בקווים אלה יוזלו בכ- 15%

חברת "קונקס" זכתה לאחרונה במכרז של משרד התחבורה להפעלת קווי התחבורה הציבורית האזוריים והבינעירוניים מלוד לתל אביב וכן בכל הקווים העירוניים בעיר לוד, כפי שפורסם בשבוע שעבר בתקשורת.

המכרז שפורסם במסגרת הרפורמה שמנהיג משרד התחבורה בתחבורה הציבורית כולל 10 קווים: 4 קווים עירוניים, שני קווים אזוריים ו- 4 קווים בינעירוניים. קווים אלה מופעלים כיום על ידי קואופרטיב אגד.

תעריפי הנסיעה בקווים אלה יהיו זולים בכ- 15% בממוצע מתעריפי הנסיעה של אגד. כך למשל נסיעה מגני אביב בלוד לתחנה המרכזית בתל אביב תעלה 10.7 שקלים, במקום 12.6 שקלים כיום. נסיעה פנימית בלוד תעלה 3.6 שקלים, במקום 4.9 שקלים כיום.

במסגרת המכרז בוצעו מספר שיפורים בקווים הכוללים בין השאר מתן שרות לשכונות שבהן לא פעלה תחבורה ציבורית עד כה, כמו למשל שכונת הרכבת וכן הרחבת השרות לתחנת הרכבת החדשה שנפתחה לאחרונה בשכונת גני אביב שבצפון העיר.

חברת "קונקס" הצפויה להפעיל את השרות בתוך 8 חודשים תגדיל את מספר הנסיעות בכ- 30% ותפעיל בכל הקווים אוטובוסים חדשים בלבד. עם תחילת ההפעלה של קווי "קונקס" יונהג "כרטיס חכם" וכן כרטיסי מנוי חודשיים משותפים עם אגד וחברת "סופרבוס", המפעילה את הקווים העירוניים והבינעירוניים ברמלה. בנוסף לכך מתוכנן גם הפעלת כרטיס משותף עם רכבת ישראל.

יפורסם היום בעיתונות המקומית ע"י דובר העירייה

זאב אוריאל,
מנהלת גני-אביב
   

 

 

 

 


דף הבית • לוח מודעות • גני אביב • נדל''ן • רפואה • ספורט • פורום

Руководство Ганей Авива добилось значительного понижения  цены на газ