◙ עיר לוד         ◙ גני אביב 18.04.2019    


זאב אוריאל
תושב גני-אביב מזה שמונה עשרה שנה. חבר מועצה לשעבר (ברשימה עצמאית של שכונת גני אביב), אופוזיציונר.
בעל ניסיון מוניציפלי רב. היה חבר בוועדת תכנון ובנייה ובוועדת איכות הסביבה.
חבר ברשימת "יש עתיד".
פעיל לקידום זכויות הדיירים בשכונה בכל הקשור לרישום בטאבו, זכויות המים, מול נותני השירותים בשכונה ובהליך העברת הזכויות מול מפרק חברת מגדלי הזוהר בע"מ .
יו"ר מנהלת גני אביב לשעבר. יש לציין כי כל הפעילות הציבורית בעבר ובהווה הינה בהתנדבות.

טל 050-7830632 

       e-maill

הוקם מגרש ספורט , לטובת ילדיי השכונה
26.12.2015

מאחורי המתנ"ס במסגרת פיתוח הקמתו , הוקם מגרש ספורט , לטובת ילדיי השכונה. השימוש בו נעשה במסגרת חוגי המתנ"ס והוסב לאחרונה לשימוש ואחזקה ע"י אגודת הספורט העירונית. למיטב ידיעתי המתנ"ס מבצע את הרישום לחוגים והאגודה מפעילה אותם. המגרש נותר פתוח וללא השגחה בשעות שאין בהן פעילות מסודרת ולצערנו סובל המקום מוונדליזם והרס

 

נכון וראוי לאפשר לציבור הרחב ליהנות מהשימוש במגרש ולשחק בו בשעות הפנאי, אך מאחר ובשעות אלה המקום מועד לפורענות, הרי שיש צורך בהשגחה מצד הנהנים מפרותיו... אנחנו כציבור שומר חוק, משלמים מיסים- ארנונה הכוללת אגרת שמירה וביטחון ומצפים לקבל תמורה נאותה. אני בעד מעורבות של הציבור במקום, מיותר לציין. טוב שיש משמר אזרחי, סיירות הורים, פעילות של ועדי הורים בבתי הספר.

 

 אין כמו קהילה מעורבת כדי לקדם את איכות החיים , החינוך ועוד. יחד עם זאת לא יתכן להעביר את מלוא האחריות לציבור מבלי לתת את השירות לו אנו מצפים. אגודת הספורט מחוייבת לתפיסתי לדאוג על שלימותו של המגרש, על אחזקתו, ניקיונו ושמירה בשעות שמסתיימת הפעילות מטעמה . העברת האחריות לציבור שייתנדבו מתוכו, אנשים טובים וראוייים ככל שיהיו, אינה מקובלת ואינה מייצגת התנהלות מתוקנת של עיר .

 

 אם האגודה היא רק לטובת חוגים ועשיית ממון, דבר שהוא לגיטימי, אזי ההתייחסות אליה צריכה להיות בהתאם- תואיל לשכור את השימוש בשטח מהרשות ובכסף הזה העירייה תממן שמירה ואבטחה. אם האגודה מייצגת פעילות למען הקהילה, עליה לשאת בהוצאות גם של שמירה בשעות בהן השער פתוח והתאורה פועלת. כמו כן צריך להתקין מצלמות במקומות אסטרטגיים כחלק ממנגנון השמירה במקום.

 

 אסור שהרשות תתרגל לכך שהציבור בשל העובדה שהוא אכפתי, פעיל ומעורב יפתור את הבעיות של התחזוקה השוטפת . הפעילות שלנו אמורה להשלים ולא להחליף.

 

 עמוד:    1  2  3  

הוקם מגרש ספורט , לטובת ילדיי השכונה    
פיתוח ועיצוב אתרים - סטודיו AVIV7