גני אביב   אינפו-אתר     עיר לוד     ישראל   

aviv7.co.il - מדריך אזורי לדיירים בגני אביב

русский
העיר, צִיבּוּר, אירועים
 
התושבים כותבים לנו

איני יודעת אם אתם הכתובת הנכונה אך מזה כ-5 שנים אני מתכתבת עם כל מיני גורמים בעיריה ועד היום הדבר לא סודר. כבר הבטיחו לי לפני מספר שנים שהקרן הקיימת לישראל תרמה שתילים של עצים והם ישתלו בשכונה אך לא יצא מזה כלום. אולי יש לאתר השפעה גדולה יותר ממני . מיותר לציין עד כמה הדבר נחוץ בקיץ כשכל כך חם באיזור זה ובחורף להסתתרות מהגשם. הדבר לא כרוך בהוצאה גדולה ולפי דעתי ניתן לביצוע.הנני מאוד מעונינת בכך מכיוון ששני ילדי גרים בשכונה מאז הקמתה. תודה מראש על הטיפול בתקווה שיצא לפועל


ארמלנד
 
השנה היא שנת שמיטה וזאת הסיבה שלא נשתלו עצים. סיום שנת שמיטה היא בשני באוקטובר לאחר מכן תעשה שתילה מאסיבית בכל העיר ובפרט בגני אביב. בנוסף לכך בתוכנית שלב ב' של גני אביב דרשתי בהתנגדות לתוכנית שהמנהל הוציא להשלים את שתילת העצים והמשך פיתוח בגני אביב א'.

 -זאביק אוריאל-

 
אכן השנה הייתה שנת שמיטה שלא התאפשר לשתול בה עצים , יחד עם זאת יש לציין שבשנים קודמות נשתלו עצים חדשים אך בגלל זלזול בגינות וחוסר השקייה עצים רבים התייבשו, בנוסף לכך שהגננים שהקבלן מעסיק אינם אנשי מקצוע ואינם מיומנים לעבודות גינון, בשנה שעברה שתלו 120 עצים בגני אביב אך עובדי הקבלן לא ידעו שזה עצים וכיסחו אותם יחד עם העשבים.אני מקווה שבט"ו בשבט הבא נצליח להביא לשתילה מאסיבית של עצים גם באיזור הפארק וגם מסביב לשכונה, יש בקשה שמונחת על שולחן יו"ר הועדה הקרואה לאפשר שתילת עצים ופרחים על שטחים ציבוריים סובב גני אביב.
 מנדי ספדי - גני אביב MENDI.SAFADI@GMAIL.COM
 
שלום,צוות האתר

 תעדכנו את חדשות לוד לא רק את חדשות גני אביב בפרט אני יודע שזה לגיטימי שאתם שמים דגש יותר על שכונתכם אבל בשביל הבראת שכונתכם גם זה נחוץ אל תהיו מרובעים כי הכתבות על לוד ממש ישנות חוץ מכמובן מה שהזכרתי על גני אביב רק שיפור של העיר כולה ישקם את גני אביב מהיסוד אל תזניחו...בהצלחה לכולנו!


 נ.ב תפרסמו את האתר תלונה באתרכם ככה גם נשיג לחץ על העירייה וביקורת טובה יותר


http://www.tluna.co.il/tlunot/tluna.asp
עמיר אמסלם תושב העיר
 מה קורה אצלנו
דף הבית
פורום
עיר לוד
  גני אביב
לוח זמנים - אוטובוסים
מפת השכונה
שמות הרחובות
סיקור כללי
סיכסוכים
בנייה
משטרה
 שרותי קהילה
נדל"ן בגני אביב
עורכי דין
תעסוקה
דואר
טיפולי יופי
שרותי רכב
בי''ס לנהיגה
בעלי מקצוע
חנויות
 פנאי ובידור
תיירות ונופש
חוגים ומועדונים
ספּוֹרט
בעלי חים בביתם
תמונות
 ילדים וחינוך
גני ילדים
בתי ספר
עזרה בלימודים
  בריאות ורפואה
קופות חולים
רפואת שיניים
טיפולים
רפואה משלימה
לוח זמנים
אוטובוס
 רכבת  ישראל
  נמל תעופה
ע"ש בן גוריון
  יצירת קשר
צרו קשר עמנו

דף הבית • לוח מודעות • גני אביב • נדל''ן • רפואה • ספורט • פורום