גני אביב   אינפו-אתר     עיר לוד     ישראל   

aviv7.co.il

טיפול בית מכתב מהתושבים המיואשים  


 15.03.2006 

ח"כ יורי שטרן הנכבד! אנו, תושבי 4 בתים רבי קומות: 12,14,16 ברח' ארבע עונות ובית 14 ברח' חללי אגוז בגני אביב, פונים אליך כאל תקוותנו האחרונה. רוב הדירות בבתים אלה נשכרו ע"י "מקבצי דיור" ולכן מאוכלסים לרוב ע"י אנשים מבוגרים וזקנים (80%). כנראה שתי העובדות הן הסיבה ליחס המזלזל כלפינו.

 עד לזמן אחרון בתינו הותקפו באופן קבוע מצד גורמים פליליים, אשר לאור היום פרצו ושדדו את דירותינו, כאשר המשטרה לא מגיבה לתלונות וקריאות.  

   חדרי המדרגות אוכלסו ע"י נרקומנים, אלכוהוליסטים קיננו את קניהם שם, באותו מקום הם שותים, ישנים ומתפנים מהפרשותיהם. במקרים שהמעליות לא פועלות התושבים לא מעיזים להשתמש במדרגות כי חוששים לעבור דרכם. במעליות עומד ריח שתן עז. בפתק רשום: "הלינה כאן אסורה!!! מייד נקרא למשטרה!!!"

 חברת "ניקיון וניהול אורית אור" (גני אביב, ארבע עונות 12, טל' 08-9216250, אשר בחובתה לדאוג למצב בתינו ולשמירת הסדר וכאשר כל זה מתרחש לנגד עיניהם , לא עושה שום דבר על מנת שחיי היום-יום שלנו יענו לדרישות המינימום שהציבה והתחייבה לספק..

 המדרגות מוזנחות, טינופת וסירחון. והבתים סך הכל מלפני 7 שנים. האם חדרי המדרגות נראים באותה צורה בבנייני מגורים אחרים, אפילו באותו גני אביב, בהם מתגוררת אוכלוסיה שבכוחה לגונן על עצמה, ולא זקנים חסרי ישע?
 
הלינה כאן אסורה!!! נקרא למשטרה
      

 בבנייננו בעלי 12 קומות במקומות רבים נעקרו מתקנים לכיבוי שריפות אוטומטי. אלכוהוליסטים גונבים שטיחונים ועורכים עליהם במקום את השתיות שלהם.

 לאור היום השיכורים הללו שוכבים אל מול בתינו. אף אחד לא מודאג מזה וכל זה לעיני ילדים.  מלבד אי הנוחויות הנזכרים לעיל, מבנים המיועדים להשכרה למוסדות מנהליים,  מושכרים באופן שוטף לצורכי מקומות בידור או להקות מחול  אלה או אחרים, אשר פעילותם מלווה במוסיקה חזקה ורעש מוגבר, כי הנוער בא לכאן דווקא במטרה לעשות קצת רעש. אבל לא על ראשינו!

לפני כמה שנים עם תמיכה מצדך  פונתה להקת מחול מבניין 16, אך כבר לאחר שבועיים באותו מבנה התמקמה להקת מחול נוספת, אשר נמצאת שם עד היום, - סטודיו פלאש. בלילות נוהר לשכונתנו, ובעיקר למרכזו מול הבתים שלנו, עוד סוג של מבקרים, אשר נדמה ששכונתנו נראית להם כמו כיכר פיגאל או כרחוב החלונות האדומים.

הנוער "עושה חיים" עד השעה 3-4 לפנות בוקר. רעש, צרחות, מוסיקה רמה, קטטות-, כל זה "חסר" לנו ביום, אז אין לנו מנוחה גם בלילה.  פנינו עם תלונה למשטרה. בסביבות 160(!) אנשים חתמו עליה.

ב-19.12.2005 הגשנו אותה למשטרה. בתגובה.... דממה. עוד קודם לכן פנינו לעירייה. ללא כל תוצאה. על מפת האינטרסים של עירייה אנו נמצאים רק כשמגיע מועד להדפסת החשבונות עבור השירותים. היינו רוצים גם להרגיש אותם.

 הרי אנחנו לא מבקשים שום דבר בלעדי מלבד שמירה על החוק והסדר. וזה לא שיגיון או קפריזה- זהו תנאי להישרדות שלנו. מצורף בזה תקליטור עם תמונות וכן העתקי חתימות התושבים אשר חתמו על התלונה למשטרה מה-19.12.2005 מטעם התושבים – סופיה רוזנבליט
 
 מה קורה אצלנו
דף הבית
פורום
עיר לוד
  גני אביב
לוח זמנים אוטובוסים
מפת השכונה
שמות הרחובות
סיקור כללי
סיכסוכים
בנייה
חדשות
 שרותי קהילה
נדל"ן בגני אביב
עורכי דין
תעסוקה
דואר

טיפולי יופי
שרותי רכב
בי"ס לנהיגה
בעלי מקצוע
חנויות
 פנאי ובידור
תיירות ונופש
חוגים ומועדונים
ספּוֹרט
בעלי חים בביתם
גלריית תמונות
 ילדים ןחינוך
גני ילדים
בתי ספר
עזרה בלימודים
  בריאות ורפואה
קופות חולים
רפואת שיניים
טיפולים
רפואה משלימה
לוח זמנים אוטובוס
רכבת ישראל
  נמל תעופה
ע"ש בן גוריון
  קישורר
תמיחה וחברות
צרו קשר עמנו

דף הבית • לוח מודעות • גני אביב • נדל''ן • רפואה • ספורט • פורום