גני אביב   אינפו-אתר     עיר לוד     ישראל   

aviv7.com - מלחמה בסמים, משטרה בתחנת לוד, אירועים

 גני אביב  מידע  new !
1.07.07
קטטה בין ערבים ליהודים בלוד...

11.07.07
הערכה היא שהאישה נרצחה בחניקה...

10.10.06
 אין לנו בית אחר ואף אחד לא יעזור לנו אם לא אנחנו בעצמינו.

04.09.06
אם אין אנו לנו, מי יהיה לנו...?

06.08.06
האם ישנו בטחון לתושבי גני אביב?...

23.07.06
הלינה כאן אסורה!!! נקרא למשטרה...
משטרה  הטובים למשמר האזרחי
משמר אזרחי פעל משנת 74 בארץ ישראל. בעקבות פיגוע שהיה בצפון הארץ. מאז ועד היום הוקמו מספר משמרי שכונה שפעלו למען מטרה אחת לשמור על השכונה ועל בטחונים האישי. הננו פועלים בגני אביב בבסיס הפעלה כ70 מתנדבים מכלל השכונה פועלים למען מטרה נעלה ולמן הקהילה אנו מנוסים לשפר וליעל את מצבה של השחונה בסיורים ביום ובלילה למנוע עבירות של פריצות לבתים, לרכבים ולמנוע מגורמים עויינים להשחיט ולהרום את שכונתנו, שכן,הינה שכונה טובה בעלת פוטנציאל גבוהה מאוד. בעזרת כלל תושבי השכונה ונכנותם, אנו נשפר ואף נצליח למנוע המון עברות ולשמור על בטחון ילדינו ובטחוןננו אנו. נשמח אם תצטרפו לכוחותינו משפחת גני אביב המשמר האזרחי.
 הילה בן-חמו. 
משטרה מפגע מסוכן בלוד.
  מאת: מנדי ספדי.     גל-שבה
 גניבת תמרורים, עמודים ורמזורים הכתה את הנגב לפני כמה חודשים וכעת המגיפה עברה ללוד, אך הגנבים לא הסתפקו בגניבת תמרורים, ניצלו את האנרכיה והיעדר מילוי תפקידם של עובדים רבים בעיריית לוד, כך שאנו עדים לאחרונה לגניבת רשתות פלדה כבדות של תעלות הניקוז, ולמרות תלונות של נהגים מודאגים עיריית לוד לא פעלה להסיר את המפגע המסוכן העלול לעלות בחיי אדם והתעלות הפתוחות מזה יותר משלושה חודשים עדיין פתוחות, ואם לא די בכך בתחילת השבוע באו הגנבים והשלימו את מלאכתם וגנבו את שאר הרשתות, והמדובר בכביש הכניסה לגני אביב מתחת לגשר משני עברי הכביש נגנבו כל רשתות הפלדה שכיסו את תעלות הניקוז. תתעוררו שם למעלה בלשכת ראש העיר והמנכ"ל ולפני שאתם מעבירים ביקורת על התקשורת ומחרימים את גל שבע, תמלאו נאמנה את תפקידכם כפי שכתבי גל שבע נוהגים, ותוציאו הנחיה מיידית לכסות את התעלות ותחפשו את הגנבים לפני שחיי אדם יתבזבזו חינם בגלל הזנחתכם ואי מילוי תפקידכם, ואם חלילה יהיה אסון הוא ייערם על מצפונכם.
 
סנ''צ יוסי בוקר,
מפקד תחנת לוד

 הרבה אזרחים  תושבי העיר לוד ובעיקר תושבי גני אביב מכירים את השוטר מש''ק רס''ב רפי אליהו שוטר שתורם רבות לקירוב היחסים בין הקהילה  למשטרה במסגרת השרות לאזרח.  השוטר יודע להבחין  בין תוב  לרע מי שצריך לקבל דו''ח  ולמי  ששווה או זקוק לקבל עזרה. הוא לא מהשוטרים  הבולטים אבל הוא מהשוטרים  שעושים את העבודה  על הצד הטוב ביותר בשקט ושלווה. רפי דואג ושומר על יחסי הציבור שבין המשטרה לאזרח והוא פועל נמרצות לירידת הפשיעה בעיר  תוך    כדי מעורבות אישית באירועים.

מפקד  תחנת לוד סנ''ץ  עמ' אשד אמר כי השוטר אכן שוטר בעל מוטיבציה גבוהה  שוטר בעל ערכים. רפי משרת 13 שנה בתחנת לוד ועל שוטר שכזה לא נותר מאשר לומר כל הכבוד

זימון ניידת משטרה תוך דקות, 24 שעות ביממה, בטלפון 106
 תושבי לוד יזכו לבטחון אישי
מועצת העיר אישרה בישיבתה מסי 31 שהתקיימה בשבוע שעבר, חוק עזר עירוני ללוד ( שירותי שמירה וביטחון) ,לפיו תהא העירייה רשאית להפעיל שרותי שמירה וביטחון לשם הגברת הביטחון בתחומה ולשם שמירת החיים והרכוש בתחומה. בכוונת עיריית לוד להקים מערך ביטחון עירוני, ככל הנראה כדוגמת יחידת '' אביב'', במתכונת דומה לנו הפועלת בהצלחה במס' ערים בישראל.

כזכור, יחידת ''אביב'' שפעלה בלוד בשנים 2003 /4, רשמה לזכותה הצלחות מרשימות בכל הקשור להגברת הביטחון האישי של תושבי העיר, ניידות חדשות שריכשה העירייה, פעלו בשיתוף המשטרה והקהילה וסיירו בלוד 24 שעות ביממה במטרה לתגבר את אכיפת החוק והסדר. אולם למרבה הצער, בשל תוכנית ההבראה והצמצומים שנכפו על העירייה במסגרתה, הופסקה פעילותה של יחידת ''אביב'' לפני כשנה וחצי, אולם כעת, עם התייצבות המערכת העירונית, נושא הביטחון האישי של התושבים והצורך בתגבור אכיפת החוק והסד, הביאו לבחון הפעלת מערך ביטחון עירוני חדש.

מערך הביטחון העירוני החדש יכלול כאמור הפעלת סיירות ביטחון ונכחות מוגברת בעי, וככל הנראה יוצבו גם מחסומים בכניסה לחלק מהשכונות במטרה להגביר את הבטחון בהן.עפ''י התוכנון צוות הסיור המשותף לעירייה ולמשטרה, יפעל בשלוש משמרות-משמרת א'-בוקר - בין השעות 7:00 עד 15:00, משמרת ב' -צהריים-בין השעות 15:00 עד 23:00, ומשמרת ג' -לילה- בין השעות 23:00 עד 7:00

הצוות המשותף יורכב מעובר מחלקת הביטחון של העירייה ומשוטר מתחנת לוד והוא יונחה על ידי מנהל אגף הביטחון בעירייה ומפקד מש''ק, כל אחד בתחומו. רכבי הסיור יצוידו במכשיר קשר משטרי המחובר למוקד המשטרה ובמכשיר קשר עירוני המחובר למוקד העירוני.

הצוות המשותף יופעל כל אחד בתחומו על פי הסמכות המשטרתית והעירונית בנושאים שונים לשיפור איכות החיים של התושבים, כגון התפרצויות לדירה או עסק, גניבה רכב, גרימת נזק לרכוש, בסכסוכי שכנים, טיפול ראשוני בתאונות דרכים, אכיפה בנושאים, שונים, דו''חות לעסקים שאינם עומדים בתנאי רישיונים, רוכלות בצידי הדרכים וברחובות, הסהת גבול במוסדות הרשות, סריקת מוסדות חינוך ותחנות הסעה, סריקת אתרי בנייה, ונדליזים וגרפיטי במקומות ציבוריים ועוד... עלות הפרויקט נאמדת בכ-1.5 מליון שח בשנה והעירייה צפויה לגבות מכל בית אב כ-90 שח לשנה אשר ייגבו בתשלומי הארנונה,כפוף לאישור מועצת העיר ומשרד הפנים.

בתקופה הקרובה יגובשו תכני התוכנית והם יובאו לאישור המועצה. ראש העיר בני רגב שמוביל את הנושא, ציין כי הביטחון האישי של התושבים הוא בהחלט אחד הנושאים החשובים שעליהם יש לשים דגש, במיוחד בעיר כמו לוד שמתייצבת ושואפפת להתפתהח ולהתחזק.
 מה קורה אצלנו
דף הבית
לוח מודעות
פורום
עיר לוד
  גני אביב
לוח זמנים - אוטובוסים
מפת השכונה
שמות הרחובות
סיקור כללי
סיכסוכים
בנייה
חדשות
 שרותי קהילה
נדל"ן בגני אביב
עורכי דין
תעסוקה
דואר
טיפולי יופי
שרותי רכב
בי"ס לנהיגה
בעלי מקצוע
חנויות
 פנאי ובידור
תיירות ונופש
חוגים ומועדונים
ספּוֹרט
בעלי חים בביתם
תמונות
 ילדים ןחינוך
גני ילדים
בתי ספר
עזרה בלימודים
  בריאות ורפואה
קופות חוליםם
רפואת שיניים
טיפולים
רפואה משלימה
לוח זמנים אוטובוס
רכבת ישראל
  נמל תעופה
ע"ש בן גוריון
  קישור
תמיחה וחברות
צרו קשר עמנו

דף הבית • לוח מודעות • גני אביב • נדל''ן • רפואה • ספורט • פורום