גני אביב   אינפו-אתר     עיר לוד     ישראל   

aviv7.co.il - מדריך אזורי לדיירים בגני אביב

русский
  Lod מודעות
 
העיר, צִיבּוּר, אירועים
 16.02.08    דברים מוזרים עם המים
 
ידוע לכולם שבגני אביב קורים דברים מוזרים עם המים. מדי פעם מגיעים חשבונות מטורפים, שלפיהם אפשר לחשוב שיש לנו בריכות שחייה תת-קרקעיות. לא מזמן בעלי העסקים הממוקמים בקניון קיבלו חשבונות עבור 80 ממ"ק כל אחד. אנחנו בבית שלנו החלטנו לבקר על העניינים. ופתאום  גילינו שבחורף, בעונת הגשמים, ידו העלומה של מישהו מפעילה את ההשקיה שלוש פעמים בשבוע.

המים זורמים דרך מונה של הבניין שלנו (למרות שאנחנו בכלל לא צריכים את הגינה הזאת. אנחנו אפילו מפחדים לשים שם ספסלים, כדי לא למשוך את ... ) נסיונות לסגור את המזרקה לא נשאו פרי. הברז הוסר בכוונה. והטפטפות מסתובבות להן והמים נשפכים משום מה לא אל הגינה, אלא אל הרחוב וזורמים המים שאנו משלמים עליהם היישר אל תוך הביוב.

מילא שהמים מחטיאים את הגינה, הרי גם אי אפשר לעבור ליד המזרקה הזאת בלי להירטב כמו ... בקיצור, שמתי את פעמיי אל אורית אור. בהתחלה הם התנגדו. הדשא שלכם יתייבש, אמרו. מה ,אתם רוצים שנבטן לכם את הגינה? והופתעו לדעת שאכן כן, רוצים אנחנו. ושיש לנו עכשיו ועד בית ושהוא ידאג לכל זה במלוא הרצינות.

אחרי זה הסבירו לנו שעכשיו יש להם , מסתבר, מערכת השקיה ממוחשבת. למחשב לא איכפת אם יורד גשם בחוץ או שיבש. הוא ישקה לפי איך שתיכנתו אותו. בתוך כך, לבקר את כיוון ההשקיה – לזה הוא עוד לא הבשיל. ולא מגיב למזג האוויר. לכן כבר לא פעם השקו אותנו בזמן שהגשם יורד. אז אם יצאת מהבית וקיבלת מקלחת קרה בחורף – כל הטענות אל המחשב.

תראו איזה תקדמים הם אצלנו... בתמונה: שכנתי יצאה לטייל ביום מעונן. בידיה מטרייה. אבל היא לא הספיקה להשתמש בה. בקיצור, אחרי כמה מגעים "במתח גבוה", השגנו שלא יפעילו לנו את המים. חכו, הם הזהירו, ייתייבש לכם הדשא....
 מה קורה אצלנו
דף הבית
פורום
עיר לוד

דף הבית • לוח מודעות • גני אביב • נדל''ן • רפואה • ספורט • פורום