גני אביב   אינפו-אתר     עיר לוד     ישראל   

aviv7.co.il - מדריך אזורי לדיירים בגני אביב

русский
  Lod מודעות
 
העיר, צִיבּוּר, אירועים
 
 
רצח בלוד: רכז סניף בל"ד בלוד נורה בחנותו
   מאת: מנדי ספדי
24.10.07
הלם נפל על תושבי לוד הערבים בהישמע הידיעה על רציחתו של מוסא אבו קישק, רכז מפלגת בל"ד בעיר,

אבו קישק בשנות הארבעים לחייו נורה ע"י אלמונים בפתח הקיוסק שבבעלותו בתחנה המרכזית בעיר. אבו קישק רכז בשנים האחרונות את הפעילות של סניף מפלגת בל"ד בלוד, כמו כן היה פעיל נגד הריסות הבתים בעיר וידוע בקרב תושבי לוד הערבים כאיש מכובד ללא עבר פלילי .

קישק נמנה על משפחה גדולה בלוד שמנהלת עסקים שונים, ולאחרונה עלה שם המשפחה ברצח בין משפחות אחרות, אך עדיין לא ניתן להצביע על סיבה ברורה לרצח וכל כיווני החקירה פתוחים.

 כמו התושבים גם המשטרה קיבלה את הידיעה על הרצח בהפתעה גמורה, זאת מאחר ומוסא אבו קישק היה איש פוליטי ולא עבריין שלא נרשמו לזכותו סכסוכים עם גורמים בעולם התחתון או אחרים, ומודים כי אין עד לרגע זה שום קצה חוט שיכוון לכיוון חקירה אפשרי, "זה אחד המקרים הבודדים שאין למשטרה אפילו שביב מידע, למרות שברוב המקרים מקבלים אינפורמציה מייד עם ביצוע הפשע, ומצליחים להגיע לעבריינים, במקרה זה דממה מוחלטת" המשטרה לא פוסלת שום כיוון חקירה, וגם נושא של נקמת דם עדיין פתוחה שכן במנטאליות הערבית אם לא מצליחים לנקום ברוצח או בני ביתו יוצאים למעגל המשפחתי הרחב יותר, ואפשרות שמצאו את הנרצח כמטרה נוחה נבחנת

 אבל בכל מקרה זה כבר מאוחר למוסא שכבר לא נראה אותו בנוף הפוליטי הלודאי, חבל שעדיין רצח מהווה שיטה לפתרון בעיות בין אנשים, למרות הקדמה והמערכות השונות שמאפשרות הגעה לפשרה וליישוב סכסוכים בין אנשים, צר לי שעדיין קיימים אנשים שידם קלה על ההדק ולא יודעים ליישב סכסוכים בהידברות. לאלימות וונדליזם על רקע לאומני.
 מה קורה אצלנו
דף הבית
פורום
עיר לוד

דף הבית • לוח מודעות • גני אביב • נדל''ן • רפואה • ספורט • פורום