גני אביב   אינפו-אתר     עיר לוד     ישראל   

aviv7.co.il - מדריך אזורי לדיירים בגני אביב

русский
  Lod מודעות
 
העיר, צִיבּוּר, אירועים
 30.04.09    לא נותרו קווים אדומים שלא נחצו.
מאת: מנדי ספדי.
 

"לא נותרו קווים אדומים שלא נחצו, כאשר ילדינו הרכים מגיעים לגן הילדים ונאלצים למצוא בו, במקום משחקים מטען צינור שהניחו מחבלים תוצרת העיר. למרות ההתכחשות הפושעת לניצי טרור בלוד, ולמרות הניסיון להציג מציאות מדומה של דו קיום, זרועות החבלה ממשיכים בשלהם בניסיונות להוציא לפועל פיגוע חבלני, והאמונים על ביטחוננו וביטחון ילדינו עסוקים בהתכחשויות, ומסרבים להודות בעובדות שחלילה עלולה להתפוצץ לילדינו בגנים" כך אומר מנדי ספדי על מטען הצינור שנמצא ביום חמישי בגן הילדים בלוד.

ומוסיף: " בערב אותו היום בו נתגלה מטען הצינור בגן הילדים התארח בביתי סגן השר איוב קרא, ונחרד לשמוע על המצב המסוכן ועל ריבוי המקרים בהם רק בנס לא קיפחו אזרחים חפים מפשע את חייהם, ואני רואה בכל מי שאמון על ביטחון התושבים בלוד כאחראים ישירים, ומתריע בהם לפעול בנחישות לעצור תופעה מסוכנת זו, ומזכיר כי אם לא נכיר בעובדה שקיימת מחלה מעולם לא נדע איך לטפל בה".

 סגן השר לפיתוח הנגב והגליל איוב קרא שביקר בגני אביב אמר: "לאחרונה אנו עדים לריבוי מטעני חבלה בערים המעורבות, ואני קורא לשר לביטחון פנים לפעול לאלתר לעצור תופעות אלה ולהגביר ערנות כדי למנוע ניסיון לפגוע באזרחים חפים מפשע, ולסכל כל ניסיון לפגוע במרקם החיים העדין בערים אלה".

 לקבלת תגובה ישירה של סגן השר איוב קרא:

  0506233617 

 050-6201922

מנדי ספדי     

מנהל לשכה ודובר לסגן השר לפיתוח הנגב והגליל.  ח"כ איוב קרא

 מה קורה אצלנו
דף הבית
פורום
עיר לוד

דף הביתת • לוח מודעות • גני אביב • נדל''ן • רפואה • ספורט • פורום