גני אביב   אינפו-אתר     עיר לוד   ישראל   

aviv7.co.il

גני אביב דבר ההמנכ''ל
תושבי גני אביב היקרים!

חברת " אורית אור אחזקה וניהול בע''ם'' לקחה על עצמה לפעול מען כל התושבים  בנושא הביטחון בקרית גני אביב וזאת לאחר שמזה זמן רב מופעל על חברותנו לחץ של תושבים רבים ושל עמותת גני אביב ובראשם מר אופיר גברעם ומר מיקי  סיגל.

מתוקף היותנו חבר ניהול ואחזקה שמודעת ומכירה היטב את הבעיות  והחסרונות של הקריה וידוע  שאף  גורם אחר לא מסוגל לפעול למען  התושבים כחברת  הניהול, החלתנו לקום ו לעשות מעשה.

חברת " אורית אור אחזקה וניהול בע''ם'' מודעה לבעיית הביטחון לתושבי הקריה ומאחר  והננו מבקשים לאפשר לכם  התושבים לחיות באיחות חיים וביטחון בקריה העלתה  חברתנו  רעיון לסגור את את הכניסות לקריה בשעות הערב והלילה ובנוסף ניידת סיור כפי שהדבר מתבצע בישובים רבים כגון : שוהם, ראש העין, רמת אפעל ועוד ישובים בהם התושבים נושאים בעלות של עשרות שקלים לחודש על מנת לשמור על ביטחוןם.

דמי הניהול יועלו בסך של 10 שח + מע''ם לדירה שזו עלות מינימלית לכל  הדעות ביחס למקומות אחרים וזות מעבר לעלות הגבוהה   של הקמת השערים, הבוטקה, מחסומים, שילוט וכומה שבעלותם תישא  חברת הניהול.

על מנת  ליישם את התוחנית , פנתה חברת הניהול בשיתוף עם עמותת גני אביב לכל הגורמיפ  המתאימים -לראש העיר מר בני רגב , למפקד תחנת משטרת לוד, לסגן מפקד תחנת משטרת לוד מר שי אזולאי ולמהנדס העיר שנירתמו לרעיון וליוזמה והשיגו את כל האישורים  ההתחלתיים הדרושים לביצוע הסגירה.

סגירה קרית גני אביב  אושרה כחוק עזרעירוני.

חברת " אורית אור אחזקה וניהול בע''ם''

מבקשת להביא לידיעתכם, כי הסגירה של קרית גני אביב תתבצע בהתאם לדרישות משטרת לוד ועיריית לוד.

סגירת קרית גני אביב תתבצע ב-3 הכניסות לקרית גני אביב על פי הפירות כדלקמן:

הכניסה והיצייאה מקרית גני אביב תהיה ממקום אחד בלבד  מרח' אהרון לובלין  וכשהמקום מאובטח.

הכניסה  לקרית גני אביב תהיה   מרח' אהרון לובלין כאשר בו יוצב בוטקה. הבוטקה  יהיה  תיקני ומאובזר. בנוסף יותקן מחסום זרוע הידראבלי  ויותקן שער כנף 1 וזאת בכדי ליצור מצב של נתיב אחד בלבד בכניסה לקרית גני אביב.

ברכוב  רגבים וברחוב חללי אגוז יותקנו בכניסה וביציאה שערי כנף שיהיו סגורים בשעות הערב והלילה. שעות הסגירה ימסרו בהמשך.

עבודות סגירת קרית גני אביב יבוצעו ע''י חברה המתמחה בנושא.

חברת האבטחה שתאבטח ותבצע את השמירה תהיה חבי אבטחה שתאושר על ידי משטרת לוד.

האבטחה כוללת שומר/ מאבטח חמוש שישב בתוך בוטקה בכניסה  הראשית לקרית גני אביב ברח' אהרון לובלין ובנוסף רכב סיור המאוייש בשומר/מאבטח ובמידת הצורך יתווספו מתנדבי המשמר האזרחי.

חברת השמירה תבצע את עבודתה בכפוף להנחיות שינתנו על יד המשטרה  ובתיאום מלא עם חברת " אורית אור אחזקה וניהול בע''ם'' שתבצע ותפקח על סגירת קרית גני אביב.

נשמח לענות לנל תושב/ת על שאלות  והבהרות בנושא סגירת קרית גני אביב.

 בכבוד רב,

רוני סודאי.
 
     עמודים:     3  2  1
האם הביטחון הזה צריך לנו  ?
  
 
 
עוקץ הביטחון בגני אביב
    מנדי  ספדי       גל-שבה
 e-mail: NASH_ISRAEL@WALLA.CO.IL
 עוקץ הביטחון בגני אביב

חברת הניהול מחזיקה את תושבי שכונת גני אביב מהגרון כבר עשר שנים וזאת באמצעות חוזה שנכפה עליהם עת רכשו את הדירות או שכרו אותם, ואולצו לחתום על החוזה מבלי להתווכח על סעיפיו ומי שהתנגד, פשוט לא מסרו לו את מפתחות הדירה וסגירת עסקת הרכישה הייתה מותנית בחתימה על חוזה הניהול, דבר כשלעצמו אינו חוקי ואינו עמיד במבחן בג"ץ. ואם התעלמנו מהדרך בה אולצו התושבים לחתום על חוזה הניהול, הרי שהפרת החוזה מצידה של חברת הניהול חסר תקדים ונעשה בשיטתיות וללא התייחסות להתרעמותם של הדיירים, הרי יש בידם חוזה לעשר שנים וזו סיבה לצפצף על כל התלונות וההתרעמויות, ועיקר ההזנחה בלטה בשנתיים האחרונות.

והשנה היא שנה אחרונה לפי החוזה שחתמה חברת הניהול עם התושבים ומה תעשה החברה על מנת להמשיך לשאוב זהב מכיסי התושבים? חיבקה לצידה את עמותת גני אביב שאין בה חברים משום שכולם כבר עזבו את השכונה מלבד שניים, שאחד מהם עם שלט "למכירה" על דירתו וממתין לקונים והשני עושה דברו של ראש העיר ומשרת את האינטרסים של עושקי השכונה, מעל באימון שטוען לו למרות שלא נבחר באף אחת מהמערכות, ומציג את עצמו כנציג גני אביב ובעצם פועל נגד האינטרסים של השכונה ומדבר בגרון זר לתושבי השכונה שלא מתיישר עם דעותיהם ורצונותיהם.

חברת הניהול ועמותת גני אביב פרסמו מודעה ברחבי השכונה המבשרת על הקמת מחסומים בכניסה לגני אביב, סגירת הכניסות והצבת שומר בכניסת אהרון לובלין שדרכה ייכנסו בשעות הערב כל המבקשים להיכנס לגני אביב, וטוענים שסגירות אלה יביאו בטחון לשכונה ולא שמו לב שהשטחים בין הכניסות פרוצים וכל אדם יכול להיכנס ללא מפריע, מה עוד שדרך הפרדסים יכול להיכנס כל רכב שיחפץ בכך וברגע שייסגרו הכניסות הקיימות הדרך החלופית מהפרדסים תהפוך לשוקקת חיים, ומה עשינו כאן? הוצאה כספית גדולה וחסרת יעילות, הוספת מס ביטחון על התושבים בסך 10 שקל לדירה בנוסף לסכום המופרז שגובה החברה היום.

אך מאחורי הפרויקט הזה אין כלל רצון טוב אלא עוקץ מתוכנן היטב ע"י חברת הניהול והעמותה יחד, והעוקץ הוא שלאחר השלמת הפרויקט תבוא החברה ותגיד, רק עכשיו השקעתי סכום עתק למען השכונה, ובתמורה אתם צריכים להמשיך את החוזה, וכך מדפסת הכסף שנהנו ממנה במשך עשר שנים תמשיך לפעול, וכאן לדעתי עלינו להיות בוגרים ולדעת איך לעמוד מול האתגר המוצב בפנינו, ויש כמה דרכי פעולה.

לא לחתום על אף מסמך ולו השולי ביותר שנראה לנו עם חברת הניהול.

לדחות יישום הפרויקט עד אשר יוכרע עתידה של חברת הניהול, ויהיה ברור שהקמת הפרויקט לא יהיה מותנה בהמשך החוזה עם החברה.

שיתוף נציגים מוכרים מהשכונה (ולא עמותת גני אביב) בכל המהלכים העתידים להשפיע על השכונה ותושביה.

 בשום אופן לא להסכים לתשלום נוסף על התשלום הנוכחי.

הניהול לעשוק אתכם ולנצל את התמימות שלכם למען אינטרסים כלכליים שלהם, תתנגדו להמשך העשיקה.

גני אביב שלנו
 מה קורה אצלנו
דף הבית
פורום
עיר לוד
  גני אביב
לוח זמנים - אוטובוסים
מפת השכונה
שמות הרחובות
סיקור כללי
סיכסוכים
בנייה
חדשות
 שרותי קהילה
נדל"ן בגני אביב
עורכי דין
תעסוקה
דואר
טיפולי יופי
שרותי רכב
בי"ס לנהיגה
בעלי מקצוע
גלריית תמונות
 פנאי ובידור
תיירות ונופש
חוגים ומועדונים
ספּוֹרט
בעלי חים בביתם
תמונות
 ילדים ןחינוך
גני ילדים
בתי ספר
תמיכה בלימודים
  בריאות ורפואה
קופות חולים
רפואת שיניים
טיפולים
רפואה משלימה
לוח זמנים אוטובוס
רכבת ישראל
  נמל תעופה
ע"ש בן גוריון
  קישור
תמיחה וחברות
צרו קשר עמנו

דף הבית • לוח מודעות • גני אביב • נדל''ן • רפואה • ספורט • פורום