גני אביב   אינפו-אתר     עיר לוד     ישראל   

aviv7.co.il        גני אביב.  מדריך אזורי לרכב

  עובדות ופרושים בגני אביב

    עמודים:    2     1
 בדיקת העובדות בגני אביב מצביעים על כך שלא הכל ורוד במקום. לכן גם בעת רכישה של דירה יקרה יחסית יש לתת את הדעת על המציאות העובדתית הקיימת. המצב העובדתי לא כמו בפירסומים. יש במקום פלוסים ומינוסים כאחד. לא הכל חיובי כמו שאנשי המכירות מנסים לתאר אך גם לא הכל נורע.
גני אביב שכנים שלנו
 שכנינו הקרובים הם לא מכניסי אורחים ולא מתלהבים כי אנו נקצר דרך שכונתם למרכז העיר. לכן יש צורך בקו תחבורה ציבורי אשר יביא אותנו אל מרכז העי. יש צורך בכביש  נוסף
גני אביב כביש  נוסף
הובטחו לנו דרכי גישה ליציאה מן השכונה, דרך גישה לאילון, דרך גישה ללו. נכון להיום אף הבטחה לא מומשה
גני אביב תחנת רקבת
על תחנת הרכבת מספרים לנו אגדות ובדיחות. התחנה מופיע בכל דגמי המכירה של השכונה. לפני בחירות כל מועמד נשבע לקדם את הפרויקט. בפועל דבר לא נעשה ובסוף הקדנציה של ראש העיר מתחילים מחדש על עבודת התכנון שיביא לשגשוג השכונה- הידד! הידד! הבעיה לאי ההתקדמות היא העובדה שאנו נמצאים בסמיכות לתחנה קיימת. כך רכבות וקרונות חולפות על פני השכונה אך לא עוצרות.
גני אביב מחיר הנכס
 מחירי הנכסים בהשוואה למקומות אחרים ירדו. היכן תיקוותנו? בבניית תחנת הרכבת ובסלילת דרכי הגישה – אז ערך הנכסים יעלה.
גני אביב בתי ספר וגני ילדים
  בתי הספר גני אביב. בית הספר צומח בשלבים. ניבנו שני בינינים לביה"ס התיכון-תיכון מקיף (ז' – י"ב). מתוכננים 5 מבנים עבור שני בתי ספר תיכוניים. השנה לומדים בביה"ס 400 תלמידים. בשני בתי ספר יסודיים לומדים השנה 900 תלמידים.
 גני ילדים – בגלל חוסר במבנים מתאימים נפתחו גני ילדים בבתים פרטיים. היום יש מגוון של גני ילדים בשכונה, לכל גיל ולכל טעם. הגנים בחסות משרד החינוך חילוניים ומסורתיים ליד כל הגנים הפרטיים.
 גני אביב שכונה גדולה בלוד, נבנה בסוף שנות ה 90. השכונה מאוכלסת ע"י עליה ממדינות חמ"ע. בנית השכונה הייתה אינטנסיבית וכן איכלוס המבנים.

אנו יכולים להביע את דעתנו בנוגע לשכונה ומצבה.ניתן להביע דעות והציבור ישפוט
לשכונה גני אביב פוטנציאל סוציו-אקונומי גבוה...
הובטח לבנות במקום תחנת רכבת – זה לא בוצע והדיירים מרגישים עצמם מרומים. הכניסה לשכונה אינה אסטטית. במקום הכניסה קיימים הרבה מבנים לא חוקיים. כל הדברים האלה גרמו לקונים נזקים כי ערך הנכס במקרים מסוימים ירד בכ 40% מערך הנומינלי של הקנייה.
הובטח לבנות במקום תחנת רכבת – זה לא בוצע והדיירים מרגישים עצמם מרומים.הכניסה לשכונה אינה אסטטית. במקום הכניסה קיימים הרבה מבנים לא חוקיים. כל הדברים האלה גרמו לקונים נזקים כי ערך הנכס במקרים מסוימים ירד בכ 40% מערך הנומינלי של הקנייה.

אנשים קנו במקום דירה של 3 חדרים בשנת 96 ב 110 אלף $. הקיפאון הכלכלי שהחל בשנת 96 הביא לירידת ערך הנכס ואותה יחידה נמכרת היום ב 60 אלף$.  זה יצר תדמית שלילית למקום.
   מול המגרעות שצוינו,לשכונה גני אביב פוטנציאל סוציו-אקונומי גבוה ומכך לא ניתן להתעלם. מצב זה הופסק לאחרונה ואנשים החלו לקנות יח"ד במקום. הביקוש לדירות העלה מחדש את ערך הנכסים.ילדים רבים מבקרים בחוגים בתשלום. תופעה זו מביאה גם כן לכך שהמודעות והביקוש לפעילות תרבותית במקום היא מן הגבוהות בלוד. זה יגרום גם כן להעלאת ערך הנכסים.


  אנגלן -סקסון בע'' מ
      המשך>>      עמודים:  2  1
 מה קורה אצלנו
דף הבית
פורום
עיר לוד
  גני אביב
לוח זמנים - אוטובוסים
מפת השכונה
שמות הרחובות
סיקור כללי
סיכסוכים
בנייה
חדשות
 שרותי קהילה
נדל"ן בגני אביב
עןרכי דין
תעסוקה
דואר
טיפולי יופי
שרותי רכב
בי"ס לנהיגה
בעלי מקצוע
חנויות
 פנאי ובידור
תיירות ונופש
חוגים ומועדונים
ספּוֹרט
בעלי חים בביתם
גלריית תמונות
 ילדים ןחינוךך
גני ילדים
בתי ספר
תמיכה בלימודים
  בריאות ורפואה
קופות חולים
רפואת שיניים
טיפולים
רפואה משלימה
לוח זמנים אוטובוס
רכבת ישראל
  נמל תעופה
ע"ש בן גוריון
  קישור
תמיחה וחברות
צרו קשר עמנו

דף הבית • לוח מודעות • גני אביב • נדל''ן • רפואה • ספורט • פורום